środa, 7 listopada 2007

Z pamietnika........

Z dziennika Furtka:
8:00 - zapobiegłem atakowi terrorystycznemu u siebie w domu, przecinając dwa podejrzane kable.
8:05 - z jakiegoś powodu nie działa klawiatura i mysz.

Brak komentarzy: