niedziela, 21 października 2007

Krótkie przybliżenie postaci Michała Furtka zwanego Michałem Furtkiem

Więc może najpierw napisze dlaczego ten otóż blog powstał.
Blog ten powstał z jakże poteżnego idiotyzmu, debilstwa oraz innych jakże umilających życie cech emanujących od Furtka.

Ale dobra, przejdzmy do rzeczy, Michał Furtek, bo o nim mowa, urodził się w Bahrajnie (jak nie wiesz gdzie to jest to sprawdź na wikipedii). Jego ojcem był nie znany jeszcze wtedy Borat, który teraz zyskuje sław kręcąc filmy pornograficzne z udziałem swojego syna. Furtek, spójrzmy prawdzie w oczy, nie miał łatwego dzieciństwa, dzieci w przedszkolu śmiały się z jego twarzy (nie bezpodstawnie). Własnie w przedszkoly michał zaczoł interesowac się fizjologią zwierzęcą, przez co zyskał miano Zoofila. Co do płci lekarze nigdy nie dali konkretnej odpowiedzi więc jest to nadal wielką nie wiadomą. W podstawówce wmawiano mu że jest dziewczynką i powinien kicac na bosaka po dywanie, wtedy zaczeli go interesowac wysportowani chłopcy o mięsistych udach i owłosionych pachach. W 3 klasie podstawówki nastąpił przełom w jego życiu seksualnym, rodzice powiedzielu mu że nie jest dziewczynką tylko chłopakiem.
Michał zrozpaczony wdał się w orgię z wiewiurką w dziczy. Gdy "udowodnił" (co raczej mu nie wyszło) kolegom że jest chłopakiem, zaczeli mówic na niego gej, na co Furtek odpowiadał "won pedale" albo "fak of" lub "ic ty z tad pedale"
Przez cały ten czas pchał zwierzęta i umacniał we wszystkich przekonanie że ma pożądnie nasrane we łbie.

Teraz będe pisał o wszystkim co furtek robi oraz w każdym temacie zapisywał jakiś furtkowy cytat :)


Artykuł by
Wiem wiem, ten od Pasteryzacji mleka (Kebbab)

Cytat na dziś
"Gdzie jest f13?"

Brak komentarzy: