Federalne biuro obserwacyjne niezwykłych przypadków furtków w Kambodzy (BlueGold)
poniedziałek, 22 października 2007
Przeraźliwy wypadek!!
Wczoraj Furtek (płeć niezana), został hospitalizowany w Kambodży, gdzie trafił razem ze swoją żoną(1,5 roczna wiewiórka). Trafili tam, bo zostali ranni podczas wybuchu ćwiartki laski dynamitu w ich samochodzie. Jadąc samochodem ok. 2 nad ranem, postanowili odpalić dynamit i wyrzucić przez okno, żeby zobaczyć, co się stanie. Nie zauważyli, że okno było zamknięte.
Subskrybuj:
Komentarze do posta (Atom)
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz